Nasza witryna używa plików cookies, aby zapewnić poprawne funkcjonowanie serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie dokonać zmiany ustawień dotyczących przechowywania plików cookies w przeglądarce.

Informacja o wyborze oferty - Kompleksowa obsługa handlowo - gastronomiczna imprezy plenerowej "DNI WOŁOWA 2023"

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

WG rozdzielnika

Wołowski Ośrodek Kultury zawiadamia, że w związku z prowadzonym postępowaniem w trybie zapytania ofertowego pt. „Kompleksową obsługę handlowo - gastronomiczną imprezy plenerowej DNI WOŁOWA 2023, na zasadzie wyłączności w terminie 16-17.06.2023r.”

dokonano wyboru oferty złożonej przez :

OŁAWSKA 13 SP. Z O.O.

Wykonawca zaproponował na realizację zadania najkorzystniejszą dla zamawiającego cenę ofertową brutto.

Protokół z otwarcia ofert - Kompleksowa obsługa handlowo - gastronomiczna imprezy plenerowej "DNI WOŁOWA 2023"

Protokół z otwarcia ofert

złożonych na postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego na udzielenie zamówienia o wartości nie przekraczającej wyrażonej w złotych równowartości kwoty, o której mowa w art. 2 ust.1 pkt 1ustawy - Prawo zamówień publicznych – poza ustawą, p.t.:„ „Kompleksową obsługę handlowo - gastronomiczną imprezy plenerowej

DNI WOŁOWA 2023, na zasadzie wyłączności w terminie 16-17.06.2023r.”

Wołowski Ośrodek Kultury zaprasza do składania ofert na kompleksową obsługę handlowo - gastronomiczną imprezy plenerowej "DNI WOŁOWA 2023"

Wołowski Ośrodek Kultury zaprasza do składania ofert na kompleksową obsługę handlowo - gastronomiczną imprezy plenerowej, na zasadzie wyłączności:

"Dni Wołowa 2023" w terminie 16-17.06.2023r.

Oferta powinna uwzględniać miejsca dla konsumentów; min. 1 000 osób - stoliki, ławki, parasole. Sprzedaż piwa i napoi w naczyniach plastikowych. Obsługę punktów handlowych i gastronomicznych w miejscach wyznaczonych przez Organizatora.

Firmy zobowiązują się do ogrodzenia miejsca punktów sprzedaży oraz zachowania czystości na obszarze konsumpcji (w trakcie i bezpośrednio po imprezie). Oferent zabezpiecza we własnym zakresie okablowanie do miejsca z urządzeniami elektrycznymi / przewody odpowiadające wymogom BHP
i warunkom techniczno-elektrycznym (wraz z „najazdami” w miejscach komunikacyjnych).

Zachęcamy do zapoznania się z zaproszeniem oraz załącznikami.

Zaproszenie do złożenia oferty

Załącznik 1

Załącznik 2

Załącznik 3

 

Zaproszenie do złożenia oferty na zapewnienie placu zabaw dla dzieci oraz wesołego miasteczka podczas imprezy pn. Dni Wołowa

Wołowski Ośrodek Kultury zaprasza do złożenia pisemnych ofert na dzierżawę terenu pod zapewnienie placu zabaw dla dzieci oraz wesołego miasteczka podczas imprezy pn. ”Dni Wołowa”, organizowanej w dniach 19 - 20.06.2015 r. przy ul. Panieńskiej w Wołowie (główne miejsce realizacji programu imprezy pn. „Dni Wołowa”), wraz z uzyskaniem niezbędnych zezwoleń organów administracyjnych.

Zaproszenie do złożenia oferty

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Załącznik nr 4

Zaproszenie do złożenia oferty na zapewnienie kompleksowej obsługi gastronomicznej podczas imprezy pn. Dni Wołowa

Wołowski Ośrodek Kultury zaprasza do złożenia pisemnych ofert na dzierżawę terenu pod zapewnienie kompleksowej obsługi gastronomicznej - cateringu, handlu oraz usług podczas imprezy pn. ”Dni Wołowa”, organizowanej w dniach 19 - 20.06.2015 r. przy ul. Panieńskiej w Wołowie (główne miejsce realizacji programu imprezy pn. „Dni Wołowa”), wraz z uzyskaniem niezbędnych zezwoleń organów administracyjnych.

Zaproszenie do złożenia oferty

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Załącznik nr 4